Nauczyciel robotyki

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-08-20
  • Miejsce: pruszkowski, Piastów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Zespołu Szkół im. Fridtjofa Nansena w Piastowie zatrudni nauczyciela robotyki w klasach technikum.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania robotyki z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć w klasie I i II technikum.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@nansen.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
sekretariat@nansen.edu.pl
tel. 22 723 65 85
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.FRIDTJOFA NANSENA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel robotyki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel geodezyjnych przedmiotów zawodowych
    Sochaczew (Mazowieckie) Wakat 19
    Opis oferty pracy:ZS RCKU w Sochaczewie zatrudni w pełnym wymiarze nauczyciela geodezyjnych przedmiotów zawodowych.
  • Nauczyciel wychowawca w oddziale przedszkolnym klasa "0"
    Włochy (Mazowieckie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w Warszawie (dzielnica Włochy) zatrudni nauczyciela do oddziału przedszkolnego od 01.09.2024 r.Wymagania:Wykształcenie - Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolnaZakres ob...
  • nauczyciel fizyki
    Praga-Południe (Mazowieckie) Wakat 27
    Opis oferty pracy:nauczyciel fizyki w liceum i technikumWymagania:wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w kierunku fizykiZakres obowiązków:prowadzenie zajęć z fizykiW razie pytań zapraszamy do kontaktu:zsl@zsi.waw.pl; 22 617 77 60