nauczyciel klasy"0"

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
oczekujemy realizowania zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych,
dbania o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć szkolnych,
doskonalenia zawodowego (w zakresie odpowiadającym potrzebom szkoły),
związane z odpowiednim ukierunkowaniem kształcenia i wychowania.

Wymagania:
Niezbędne wymagania spełnia osoba, która:
1. Posiada obywatelstwo polskie.
2. Ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.
3. Nie była prawomocnie skazana za przestępstwa: przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe.
4. Posiada kierunkowe wyższe wykształcenie pedagogiczne.
5. Posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku (aktualna książeczka zdrowia).
Wymagania dodatkowe:
1. Umiejętność pracy w zespole, w tym cierpliwość i opanowanie.
2. Kreatywność - w tym inicjatywność i pomysłowość.
3. Podstawowe umiejętności związane z obsługą komputera i urządzeń sterowanych elektronicznie.

Zakres obowiązków:
dbanie o prawidłowy rozwój maluchów w zakresie motoryki, sensomotoryki, mowy i myślenia, kształtowania emocji, uczuć i nawyków oraz socjalizacji i uspołeczniania

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać drogą mailową lub w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 47 w Szczecinie sp47szczecin@gazeta.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM. K. MAKUSZYŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel klasy"0"
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo