nauczyciel matematyki i informatyki

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Stare Miasto, Dolnośląskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu zatrudni nauczyciela informatyki i matematyki w połączeniu.

Wymagania:
Uprawienia do prowadzenia zajęć z matematyki i informatyki

Zakres obowiązków:
zajęcia w klasach IV-VIII

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.zs-p13@wroclawskaedukacja.pl

71 798 69 19
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki i informatyki