Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie zatrudni z dniem 1 września 2024 r. nauczyciela matematyki do prowadzenia zajęć na poziomie podstawowym.

Wymagania:
Wymagania: mgr z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Prowadzenie matematyki na poziomie podstawowym w klasach 1-3 liceum.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
ul. Dunikowskiego 1
70-123 Szczecin
lub na adres e-mail
lo16@miasto.szczecin.pl

91 482 19 06
Nazwa placówki: XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki