Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: pucki, Puck, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczanie przedmiotu matematyka w szkole średniej.

Wymagania:
Studia wyższe kierunkowe z tytułem magistra wraz z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym lub studia magisterskie na dowolnym kierunku wówczas dodatkowo studia podyplomowe kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne. Jeśli chodzi o przygotowanie pedagogiczne to kandydat do pracy może być w trakcie studiów pedagogicznych. Istnieje również możliwość uzyskania przygotowania pedagogicznego już w trakcie zatrudnienia w szkole, po wcześniejszym złożeniu przez kandydata do pracy stosownego oświadczenia w tej sprawie.

Zakres obowiązków:
Praca polega na nauczaniu przedmiotu matematyka w szkole ponadpodstawowej. Przygotowanie uczniów do matury.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kadry@lo-puck.gda.pl

586732416
Nazwa placówki: I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W PUCKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki