nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: ostrowski, Daniszyn, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela matematyki.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne, studia podyplomowe z matematyki.

Zakres obowiązków:
nauczanie matematyki w klasach IV-VIII oraz zajęć dydaktyczno-wyrównawczych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
email: daniszek@poczta.onet.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
sekretariat szkoły tel: 627348428
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W DANISZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Psycholog
    Śrem (Wielkopolskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Poszukujemy psychologa w szkole ponadpodstawowej- technikum i Branżowej szkole I stopniaWymagania:wykształcenie kierunkowe zgodne z Rozporządzeniem MEN z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od na...
  • Psycholog
    Psycholog
    Lutom (Wielkopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Praca psychologa w szkole podstawowejWymagania:Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku psychologia i przygotowanie pedagogiczne
  • nauczyciel przyrody/ biologii
    nauczyciel przyrody/ biologii
    Lutom (Wielkopolskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Nauczyciel biologii lub przyrody w szkole podstawowej w niepełnym wymiarze czasu pracy.Wymagania:Kwalifikacje do nauki biologii i/lub przyrody, przygotowanie pedagogiczne.