Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: karkonoski, Piechowice, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Matematyka rozszerzona w klasach pierwszej, drugich i czwartej w technikum o zawodach technik elektryk, technik informatyk i technik programista.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kadry@zstil.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
75 755 30 60
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I LICEALNYCH W PIECHOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 17
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel matematyki
    Bozkow (Dolnośląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel matematyki 233015Wymagania:Wykształcenie wyższe ( w tym licencjat)Zakres obowiązków:Nauczanie matematyki, wychowanie i zapewnienie opieki uczniom szkoły ponadpodstawowej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Wrocław-Krzyki (Dolnośląskie) Zastępstwo 9
    Opis oferty pracy:Zatrudnię nauczyciela języka angielskiego na zastępstwo do 31.08.2024 z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony od 01.09.2024Wymagania:Posiadanie kwalifikacji do pracy na stanowisku nauczyciela języka angielskiegoZakres ...
  • nauczyciel wychowania fizycznego
    Wołów (Dolnośląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela wychowania fizycznego do pracy z młodzieżą w technikum w kl. I-V. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.Wymagania:Wykształcenie kierunkowe zgodne z potrzebami kadrowymi szkoły oraz kwalifikacj...