Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: goleniowski, Racimierz, Zachodniopomorskie, Polska
Do naszej kameralnej, wiejskiej szkoły poszukujemy pasjonata/pasjonatkę matematyki, dla których inspirowanie dzieci swoim przedmiotem to przyjemność. Docelowemu nauczycielowi gmina oferuje mieszkanie w jednej z naszych wsi.

Wymagania:
min. licencjat z matematyki + spec. nauczycielska

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w kl.4-8.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spracimierz.pl

(91)418-82-28
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W RACIMIERZU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki