Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca nauczyciela matematyki w klasach IV - VIII Szkoły Podstawowej

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe

Zakres obowiązków:
bezpośrednia praca z uczniami, samodzielne przygotowanie materiałów dydaktycznych, ocenianie wyników uczniów, prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania i planem lekcji
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Racimierz (Zachodniopomorskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Do naszej wiejskiej szkoły poszukujemy pedagoga specjalnego z pasją do pracy z dziećmi z różnych środowisk, wymagających wsparcia profesjonalisty.Wymagania:Wymogi znajdują sie w § 28 rozporządzenia MEiN z 14 września 2023 r. w spraw...
  • Psycholog
    Warszkowo (Zachodniopomorskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolnyWymagania:kwalifikacje do zajmowania stanowiskaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spwarszkowo@gminaslawno.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:797411094
  • Logopeda
    Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Poszukujemy logopedy do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnymWymagania:KwalifikacjeWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:przedszkolenr21@o2.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:943425836