Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: lubliniecki, Lubliniec, Śląskie, Polska
Dyrekcja SOSW w Lublińcu zatrudni nauczyciela matematyki, składane oferty pracy powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów niniejszej rekrutacji.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe do nauczania matematyki wraz z kwalifikacjami z zakresu przygotowania pedagogicznego, surdopedagogiki i oligofrenopedagogiki.

Zakres obowiązków:
Nauczanie przedmiotu matematyka w szkole specjalnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
poczta@soswlubliniec.pl

34/356 32 41
Nazwa placówki: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. KONRADA MAŃKI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki