nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: ostrowiecki, Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w 2 klasach szkoły podstawowej. Nauczanie matematyki.

Wymagania:
Nauczyciel z doświadczeniem pracy w szkole podstawowej. Nauczyciel otwarty i kreatywny w pracy z dziećmi. Dobrze współpracujący w grupie nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w szkole podstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kze.ostrowiec@gmail.com

662078966
Nazwa placówki: KATOLICKI ZESPÓŁ EDUKACYJNY W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 8