nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: oławski, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela matematyki

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji kierunkowych (matematyka) i przygotowania pedagogicznego.

Zakres obowiązków:
nauczanie matematyki w klasach 4-8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekreatriat@psp3jl.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
71-318-81-23
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. BOLESŁAWA PRUSA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel geografii
    Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela geografii w szkole podstawowej.Wymagania:Posiadanie kwalifikacji kierunkowych oraz przygotowania pedagogicznego.Zakres obowiązków:Nauczanie geografii w klasach 5-8.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosi...
  • nauczyciel geografii
    Jugowice (Dolnośląskie) Zastępstwo 5
    Opis oferty pracy:poszukiwany nauczyciel geografii w szkole podstawowejWymagania:wykształcenie wyższe kierunkoweZakres obowiązków:realizacja podstawy programowej w klasach 5-8Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spjugowice@gmail....
  • edukacja wczesnoszkolna
    Jugowice (Dolnośląskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:poszukiwany nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej / wychowawca klasy trzeciejWymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe - edukacja wczesnoszkolnaZakres obowiązków:realizacja podstawy programowej, opieka i wychowanieWymagane dokumenty a...