Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: szamotulski, Szamotuły, Wielkopolskie, Polska
Zespół Szkół nr 2 w Szamotułach zatrudni nauczyciela do matematyki w pełnym wymiarze czasu pracy .

Wymagania:
ukończone studia wyższe z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie matematyki.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel matematyki.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół nr 2 ul. Szczuczyńska 3 64-500 Szamotuły lub sekretariat@zsnr2-szamotuly.pl

612921559
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. STANISŁAWA STASZICA W SZAMOTUŁACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki