Psycholog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-07-12
  • Miejsce: kępiński, Kępno, Wielkopolskie, Polska
Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Kępnie poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela psychologa.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym,
- dyspozycyjność w godzinach rannych i dopołudniowych.

Zakres obowiązków:
- badanie prawidłowości rozwojowych dziecka,
- diagnozowanie dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi oraz ustalanie dalszych oddziaływań terapeutycznych,
- prowadzenie zajęć oraz porad i konsultacji dla dzieci i rodziców,
- wspieranie wychowawców i nauczycieli w pracy z dzieckiem,
- obserwacja i ocena postępów dzieci

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl lub Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Kępnie ul. ks. P. Wawrzyniaka 40, 63-600 Kępno

627822236
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2 W KĘPNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog