nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-14
  • Miejsce: bydgoski, Nowa Wieś Wielka, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej zatrudni nauczyciela matematyki w pełnym wymiarze

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
nauczanie matematyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spnww@nowawieswielka.pl
w tytule: Oferta pracy na stanowisko n-la matematyki

52/3812859 lub 698-650-276
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki