Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Bałuty, Łódzkie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich w Łodzi zatrudni w roku szkolnym 2024/2025 nauczyciela matematyki, w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania:
Pełne kwalifikacje do prowadzenia zajęć z matematyki w szkole ponadpodstawowej

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@zseth.elodz.edu.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-TURYSTYCZNO-HOTELARSKICH IM. WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki