nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: kutnowski, Kutno, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania:
kwalifikacje kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
praca wychowawcza, dydaktyczna i opiekuńcza

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: pm5@edu.kutno.pl
pocztą: Przedszkole Miejskie nr 5 "Stokrotka" w Kutnie
ul. Barcewicza 13
99-300 Kutno

tel. 24 254-77-62
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 "STOKROTKA"
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo