nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: kościerski, Wielki Klincz, Pomorskie, Polska
Dyrekcja Zespołu Kształcenia w Wielkim Klinczu zatrudni nauczyciela matematyki na zastępstwo w roku szkolnym 2024/2025.

Wymagania:
dyplom ukończenia studiów uprawniających do nauczania matematyki w szkole podstawowej

Zakres obowiązków:
nauczanie matematyki w klasach IV-VIII szkoły podstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zkwk.pl

692948097
Nazwa placówki: ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA W WIELKIM KLINCZU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo