Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel matematyki, mile widziane uprawnienia do nauczania informatyki.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp9.olsztyn.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
895264882
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel informatyki
    Piecki (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Praca z uczniami w klasach IV - VIII
  • Nauczyciel języka polskiego
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka polskiegoWymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Nauczanie języka polskiegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp9.olsztyn.euW razie pytań za...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka angielskiegoWymagania:Wykształcenie wyższe, kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Nauczanie języka angielskiegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp9.olsztyn....