nauczyciel mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-08-18
  • Miejsce: kłodzki, Bozkow, Dolnośląskie, Polska
Nauczanie przedmiotów zawodowych w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczanie przedmiotów zawodowych, wychowanie i zapewnienie opieki uczniom szkoły ponadpodstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsckrbozkow.pl
kadry@zsckrbozkow.pl

748714252
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W BOŻKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel mechanizacji rolnictwa i agrotroniki