Nauczyciel przedszkola

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: wrocławski, Ślęza, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego.
- termin rozpoczęcia pracy: 1.09.2024r.
- wymiar etatu: pełny (25 godzin tygodniowo)
- rodzaj umowy: o pracę na podstawie Karty Nauczyciela

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym
- niekaralność

Zakres obowiązków:
- sprawowanie opieki i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi w wieku przedszkolnym (3-6 lat),
- wspieranie rozwoju podopiecznych,
- organizacja wydarzeń przedszkolnych,
- współpraca z rodzicami i specjalistami różnego typu,
- prowadzenie zajęć w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej dla dzieci z własnej grupy

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolebw@lpt.pl

71/789-68-99
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W ŚLĘZIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedszkola
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo