Nauczyciel muzyki

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: pruszkowski, Raszyn, Mazowieckie, Polska
Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego zatrudni od nowego roku szkolnego 2024/2025 nauczyciela muzyki w klasach 4 - 8 na pół etatu.
Oferty prosimy przesyłać na podany adres mailowy.

Wymagania:
Uprawnienia do nauczania muzyki w szkole podstawowej (wraz z przygotowaniem pedagogicznym).

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć muzyki w klasach 4-8.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola_raszyn@vp.pl

739 005 991 - Dyrektor Szkoły
(22) 715 99 10 - Sekretariat
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. CYPRIANA GODEBSKIEGO W RASZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel muzyki