Nauczyciel muzyki

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: nowotarski, Bielanka, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel muzyki

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:
Nauczanie przedmiotu

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spbielanka@rabawyzna.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Sekretariat: tel. 18 2775023 lub 516 062 110
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO W BIELANCE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel muzyki
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Rehabilitant
    Kraków-Podgórze (Małopolskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 28 w Krakowie, ul. Republiki Korczakowskiej 3/LU2-4 zatrudni rehabilitanta z przygotowaniem pedagogicznym w wymiarze 4h tygodniowo z możliwością zwiększenia do 6h.Wymagania:Rehabilitant z przygo...
  • nauczyciel języka angielskiego
    Kraków-Nowa Huta (Małopolskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 w Krakowie poszukuje nauczyciela języka angielskiego w wymiarze 18/18 od 01.09.2024 r. na zastępstwo za nauczyciela przebywającego na rocznym urlopie zdrowotnym.Wymagania:Wykształ...
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Kraków-Krowodrza (Małopolskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Stanowisko pracy dla nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w klasie pierwszej