nauczyciel muzyki

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: kutnowski, Wierzbie, Łódzkie, Polska
Dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK w Wierzbiu zatrudni w szkole podstawowej w roku szkolnym 2024/2025 nauczyciela muzyki w wymiarze czasu pracy 3/22.

Wymagania:
Pełne kwalifikacje do prowadzenia zajęć z muzyki w szkole podstawowej.

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@wierzbiekutno.spsk.pl

tel. 508 874 907 lub 24 254 76 86
Nazwa placówki: KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel muzyki
Liczba godzin (w tygodniu): 3