nauczyciel muzyki

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-26
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Podgórze, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Muzyka w klasach 4-7

Wymagania:
Zgodne z obowiązującymi przepisami.

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków wynikający z obowiązujących przepisów i planu pracy szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp111@mjo.krakow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
797287262
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 111 IM. WOJSKA POLSKIEGO W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel muzyki
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel techniki
    Brzegi (Małopolskie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:Praca dla nauczyciela techniki, 3 godziny w szkole podstawowej.
  • Nauczyciel Informatyki
    Radocza (Małopolskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:zatrudnimy nauczyciela informatykiWymagania:wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:prowadzenie zajęć z informatyki w kl. IV-VIIIWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sek...
  • Psycholog
    Rzepiska (Małopolskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Praca psychologaWymagania:Kwalifikacje do prowadzenia zajęć, przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć oraz obowiązki wynikające z Karty Nauczyciela.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sprz...