nauczyciel plastyki

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: wodzisławski, Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w charakterze nauczyciela plastyki w klasach IV-VII.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania plastyki w szkole podstawowej.

Zakres obowiązków:
6 godzin tygodniowo.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp2@wodzislaw-slaski.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 32 4563127
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JULIANA TUWIMA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel plastyki
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • NAUCZYCIEL MATEMATYKI
    Bielsko-Biała (Śląskie) Wakat 30
    Szkoła Podstawowa “SKAŁA” prowadzona przez Bielskie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny “Światło” zatrudni nauczyciela matematyki w klasach 4-8. Wymagania: Kwalifikacje do nauczania matematyki w szkole podstawowej Warunki: wysoka kultura pra...
  • Nauczyciel wychowania fizycznego
    Częstochowa (Śląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Praca z dziećmi w oddziałach sportowych w klasach: 1, 4-8.Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i metodyczne do pracy z dziećmi, szczególnie w zakresie gier zespołowyc...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Częstochowa (Śląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Miejskiego Przedszkola zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia dziecka z autyzmem w wymiarze 1 etatu do 31.08.2024.Wymagania:Kalifikacje do pracy z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcen...