nauczyciel przedmiotów gastronomicznych

Data publikacji: 2024-03-15
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: kartuski, Przodkowo, Pomorskie, Polska
Nauczyciel przedmiotów zawodowych technik żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharz w Szkole Branżowej I stopnia

Wymagania:
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
zgodnie z Kartą Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie
ul. Bursztynowa 3, 83-304 Przodkowo
mail: sekretariat@pzsprzodkowo.pl

Tel. 690-266-085
Nazwa placówki: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZODKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów gastronomicznych