Nauczyciel przedmiotów gastronomicznych

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-08-01
  • Miejsce: szamotulski, Pniewy, Wielkopolskie, Polska
Nauczanie przedmiotów gastronomicznych w Szkole Branżowej I Stopnia i Technikum.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie lub studia podyplomowe w zakresie nauczania przedmiotów gastronomicznych oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczanie w/w przedmiotu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zespolszkolpniewy@wp.pl

Telefon -612910607
Dyrektor Waldemar Janelt- 667 690 836
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów gastronomicznych