Nauczyciel przedmiotów informatycznych zawodowych

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: płocki, Gąbin, Mazowieckie, Polska

Wymagania:
Ukończone studia mgr z zakresu informatyki, przygotowanie pedagogiczne, nieposzlakowana opinia, niekaralność, dobry kontakt z młodzieżą

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z zakresu przedmiotów informatycznych zawodowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsgabin.pl

242771049
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.STANISŁAWA STASZICA W GĄBINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów informatycznych zawodowych