nauczyciel przedmiotów OZE

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: żarski, Żary, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel przedmiotów zakresu energetyki odnawialnej

Wymagania:
Wyksztalcenie zgodne z Kartą Nauczyciela

Zakres obowiązków:
praca z młodzieżą

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: sekretariat@zsb.zary.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 68 3634702 lub 507812631
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów OZE
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel teoretycznych przedmiotów budowlanych
    Żary (Lubuskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze nauczyciela teoretycznych przedmiotów zawodowych w budownictwie - ilość godzin 18,50 wakat 1,03Wymagania:Wykształcenie zgodne z Kartą NauczycielaZakres obowiązków:praca z młodzieżąWymagane dokumenty aplikacyjne p...
  • nauczyciel etyki
    Żary (Lubuskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze nauczyciela etyki w szkole ponadpodstawowej - liczna godzin 9,78, etat 0,54Wymagania:Wykształcenie zgodne z Kartą NauczycielaZakres obowiązków:praca z młodzieżąWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na ...
  • nauczyciel wychowania fizycznego
    Żary (Lubuskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze nauczyciela wychowania fizycznego w szkole ponadpodstawowej - liczba godzin 18,33, etat 1,02Wymagania:Wykształcenie zgodnie z Kartą NauczycielaZakres obowiązków:nauczanie przedmiotu wychowanie fizyczneWymagane do...