Nauczyciel przedmiotów teleinformatycznych

Data publikacji: 2023-12-29
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: rawicki, Rawicz, Wielkopolskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu zatrudni od dnia 1.09.2023 roku nauczyciela przedmiotów teleinformatycznych i informatyki na poziomie rozszerzonym.
Oferty można składać mailowo na adres zsz@powiatrawicki.pl.

Wymagania:
Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. poz. 2102).

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 3 lutego 2012 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz określenia szkół i wypadków, w których można zatrudnić nauczycieli niemających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia nauczycieli (Dz. U. poz. 174).

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć edukacyjnych w klasach technikum, przygotowanie uczniów do egzaminów zawodowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsz@powiatrawicki.pl

Telefonicznie 65 545 30 72
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STEFANA BOBROWSKIEGO W RAWICZU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów teleinformatycznych