Nauczyciel przedmiotów w zawodzie technik elektryk

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Poznań, Poznań-Jeżyce, Wielkopolskie, Polska
Nauczyciel przedmiotów w kształceniu teoretycznym i praktycznym w zawodzie technik elektryk

Wymagania:
Inżynier z przygotowaniem pedagogicznym/inżynier lub technik automatyk bez przygotowania pedagogicznego

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych w zawodzie technik elektryk dotyczących min. Eksploatacji i montażu maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zse-1.edu.pl

618417114
Nazwa placówki: TECHNIKUM ENERGETYCZNE IM. HENRYKA ZYGALSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów w zawodzie technik elektryk