nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Data publikacji: 2024-03-13
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: ciechanowski, Ciechanów, Mazowieckie, Polska
Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 im. gen. J. Bema w Ciechanowie poszukuje nauczyciela przedmiotów zawodowych informatycznych (przedmioty z kwalifikacji INF.02 i INF.03)

Wymagania:
Doświadczenie w nauczaniu przedmiotów zawodowych z kwalifikacji INF.02 i INF.03.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel przedmiotu

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
m.wojciechowski@zs1.com.pl

Maciej Wojciechowski tel. 23 672 48 24
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. GEN. JÓZEFA BEMA W CIECHANOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych