nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: wołowski, Wołów, Dolnośląskie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela przedmiotów zawodowych informatycznych w pełnym wymiarze godzin. Możliwe również nadgodziny.

Wymagania:
Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00

Zakres obowiązków:
Prowadzenie teoretycznych i praktycznych zajęć z młodzieżą klas I-V w technikum w zawodzie technik informatyk. Przygotowanie do egzaminów zawodowych oraz rozbudzanie zainteresowań uczniów w dziedzinie informatyki.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
poczta e-mail: ckziu@ckziu-wolow.pl

telefon: 71-389-26-69, 71-389-27-96
Nazwa placówki: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W WOŁOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych