nauczyciel przedmiotów zawodowych

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: wejherowski, Wejherowo, Pomorskie, Polska
Powiatowy Zespół Szkół nr 4 im. J. Wejhera poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela przedmiotów zawodowych w zawodzie: Technik pojazdów samochodowych. Zatrudnienie od roku szkolnego 2024/2025

Wymagania:
Wymagane wykształcenie minimum wyższe zawodowe (studia związane z nauczanymi przedmiotami). Mile widziane przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
nauczane przedmioty m.in.: organizacja elektrotechniki i elektroniki samochodowej, organizacja elektrotechniki przedsiębiorstwem samochodowym, użytkowanie pojazdów samochodowych, prowadzenie badań technicznych pojazdów samochodowych, pracownia diagnostyki, obsługi i naprawy pojazdów samochodowych

58 672-24-15
Nazwa placówki: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. JAKUBA WEJHERA W WEJHEROWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów zawodowych