nauczyciel przedszkola

Data publikacji: 2024-01-08
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Śródmieście, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel do grupy 3, 4 lub 5-latków

Wymagania:
Wymagane ukończone wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi 3, 4 lub 5-letnimi

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p23@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
228417181
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 23
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedszkola
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Wawer (Mazowieckie) Zastępstwo 22
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego w oddziale przedszkolnym 6-latków w Szkole Podstawowej nr 404Wymagania:mgr z ppZakres obowiązków:Obowiązki nauczyciela wychowania przedszkolnego w oddziale przedszkolnym 6-la...
  • Nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców
    Karczew (Mazowieckie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa Nr 1 w Karczewie zatrudni nauczyciela z kwalifikacjamiW razie pytań zapraszamy do kontaktu:sekretariat@sp1karczew.pl 22 780 65 12
  • nauczyciel języka angielskiego
    Karczew (Mazowieckie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa Nr 1 w Karczewie zatrudni nauczyciela z kwalifikacjamiW razie pytań zapraszamy do kontaktu:sekretariat@sp1karczew.pl 22 780 65 12