nauczyciel przedszkola

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: dzierżoniowski, Łagiewniki, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym

Wymagania:
wykształcenie zgodne z wykonywaną pracą . Mile widziane dodatkowe kwalifikacja - pedagogika specjalna , j. angielski

Zakres obowiązków:
praca z dziećmi w wieku przedszkolnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@lagiewniki.pl

746351471
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE "NA AKACJOWYM WZGÓRZU" W ŁAGIEWNIKACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedszkola
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo