NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: żarski, Przewóz, Lubuskie, Polska
Praca z dziećmi 3-6 lat, prowadzenie i planowanie zajęć edukacyjnych zgodnie z programem nauczania przedszkolnego, rozwijanie umiejętności społecznych , emocjonalnych i poznawczych dzieci.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe wyższe lub licencjat.

Zakres obowiązków:
wg rozporządzenia dot. zakresu obowiązków nauczyciela przedszkola

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
gpwprzewozie@wp.pl

694010917
Nazwa placówki: GMINNE PRZEDSZKOLE W PRZEWOZIE
Przedmiot/Stanowisko: NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA