Nauczyciel Przyrody, Biologii i Geografii

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: poznański, Luboń, Wielkopolskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela przedmiotów przyrodniczych (biologia, przyroda i geografia), który chciałby pracować w nowoczesnej placówce, w świetnym zespole pracowników (możliwość nadgodzin).

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania w/w przedmiotów lub chęć szybkiego ich uzupełnienia

Zakres obowiązków:
Klasy 4-8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mateusz.mikolajczak@siewca.pl

j.w.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA KATOLICKA NR 6 IM. FRANCISZKA BLACHNICKIEGO W LUBONIU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel Przyrody, Biologii i Geografii