Nauczyciel przyrody

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-05-26
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Praga-Południe, Mazowieckie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka w Warszawie zatrudni od dnia 01.09.2024 r. nauczyciela przyrody na 6/18 etatu.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne. Mile widziane kwalifikacje z zakresu biologii.

Zakres obowiązków:
Realizacja zadań zawodowych wynikających z Ustawy o systemie oświaty.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp374@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 374 IM. GEN. PIOTRA SZEMBEKA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przyrody
Liczba godzin (w tygodniu): 6