Surdopedagog

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: wielicki, Książnice, Małopolskie, Polska
2 godziny w tygodniu zajęć rewalidacyjnych, możliwość od września dodatkowych godzin pedagoga specjalnego logopedy oraz zajęć w świetlicy szkolnej ( 0,5 etatu)

Wymagania:
kwalifikacje surdopedagogika

Zakres obowiązków:
Zajęcia rewalidacyjne 2 godziny w tygodniu

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spksiaznice.pl

tel. 12 251 92 62
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KINGI W KSIĄŻNICACH
Przedmiot/Stanowisko: Surdopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo