Nauczyciel religii

Data publikacji: 2024-03-29
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: legionowski, Legionowo, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie zatrudni nauczyciela religii w pełnym wymiarze czasu pracy od dnia 1 września 2024 roku.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe teologiczne, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie lekcji religii.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. 1 WARSZAWSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY W LEGIONOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel religii
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel muzyki
    Legionowo (Mazowieckie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie zatrudni nauczyciela muzyki w niepełnym wymiarze czasu pracy od dnia 1 września 2024 roku.Wymagania:Akademia muzyczna, przygotowanie pedagogiczne.
  • nauczyciel języka polskiego
    Legionowo (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie zatrudni nauczyciela języka polskiego w pełnym wymiarze czasu pracy od dnia 1 września 2024 roku.Wymagania:Wykształcenie wyższe filologia polska.Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć dydak...
  • nauczyciel wdż
    Mokotów (Mazowieckie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:CLXIV LO MS zatrudni nauczyciela przedmiotu wdż. Praca od 1 września 2024 roku.Wymagania:wykształcenie kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:zajęcia z młodzieżą licealną klasy 1-3Wymagane dokumenty aplikacyjne pr...