Nauczyciel religii

Data publikacji: 2024-05-09
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedszkole nr 3 zatrudni nauczyciela religii w wymiarze 1h tygodniowo.

Wymagania:
wykształcenie wyższe z zakresu teologii

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z religii z dziećmi w wieku 6 lat

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 55 625-80-00
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 3 IM. BAŚNI I BAJEK POLSKICH W ELBLĄGU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel religii
Liczba godzin (w tygodniu): 1
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel chemii
    Krawczyki (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Nauczyciel chemii do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krawczykach.
  • Nauczyciel fizyki
    Krawczyki (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Nauczyciel fizyki do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krawczykach.
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Kieźliny (Warmińsko-Mazurskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej na zastępstwo.Zakres obowiązków:Obowiązki wynikające z przepisów prawa oświatowegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:pskiezliny@o2.plW razie pytań zapraszamy do...