Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-09
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: olsztyński, Kieźliny, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej na zastępstwo.

Zakres obowiązków:
Obowiązki wynikające z przepisów prawa oświatowego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pskiezliny@o2.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
895135158
505 388 430
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "JUNIOREK" W KIEŹLINACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel/fizjoterapeuta
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela fizjoterapeutę do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową, posiadających kształcenie specjalne.Wymagania:Kwalifikacje do pracy w zawodzie fizjoterapeuty lub rehabilitanta ruc...
  • nauczyciel/fizjoterapeuta
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela fizjoterapeutę do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową, posiadających kształcenie specjalne.Wymagania:Kwalifikacje do pracy w zawodzie fizjoterapeuty lub rehabilitanta ruc...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Praca dla nauczyciela wychowania przedszkolnego od 01.09.2024 r.Wymagania:Kwalifikacje do pracy w przedszkoluWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:przedszkole@pm1.olsztyn.euW razie pytań zapraszamy do kontaktu:89...