nauczyciel techniki

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: gryfiński, Gryfino, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel techniki

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe

Zakres obowiązków:
nauczanie techniki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza 70, 74-100 Gryfino
lub
kontakt@sp3gryfino.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
nt tel: 91 41 47 11
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GRYFINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel techniki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel geografii
    Gryfino (Zachodniopomorskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Nauczyciel geografiiWymagania:Wykształcenie wyższe kierunkoweZakres obowiązków:Nauczanie geografiiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza ...
  • nauczyciel biologii
    Gryfino (Zachodniopomorskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:nauczyciel biologii lub biologii/przyrody/geografiiWymagania:wykształcenie wyższe kierunkoweZakres obowiązków:nauczanie biologii lub biologii/przyrody/geografiiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Szkoła Podstaw...
  • Nauczyciel przyrody
    Gryfino (Zachodniopomorskie) Wakat 14
    Opis oferty pracy:Nauczyciel przyrody lub przyrody i biologii/geografiiWymagania:Kierunkowe wykształcenie wyższeZakres obowiązków:Nauczanie przyrody (z możliwością połączenia przedmiotów - przyroda/biologia/geografiaWymagane dokumenty aplikacyjne pro...