Nauczyciel tyflopedagog

Data publikacji: 2023-12-28
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: białobrzeski, Białobrzegi, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Zajęcia rewalidacyjne indywidualne z dzieckiem 4-letnim: 4 x w tygodniu po 15 minut

Wymagania:
Kwalifikacje nauczyciela tyflopedagoga

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mail: przedszkolenr1bialobrzegi@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 48 613 26 50
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 IM. JASIA I MAŁGOSI W BIAŁOBRZEGACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel tyflopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 1
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Mokotów (Mazowieckie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola Nr 196 "Kraina Misiów" zatrudni na zastępstwo na rok szkolny 2023/2024 nauczyciela wychowania przedszkolnego.Wymagania:Wykształcenie kierunkowe: wyższe pedagogiczne o specjalizacji wychowanie przedszkolne, eduka...
  • Nauczyciel religii
    Chotomów (Mazowieckie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola Gminnego w Chotomowie, zatrudni nauczyciela religii na 2 godziny w tygodniu. Oferty proszę przesyłać na adres mailowy k.ksiegowisc@przedszkolechotomow.plWymagania:Kwalifikacje niezbędne do nauczania przedmiotu.Z...
  • Nauczyciel
    Korytów A (Mazowieckie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Dyrektor szkoły zatrudni nauczyciela z kwalifikacjami do prowadzenia zajęć gimnastyki korekcyjnej w wymiarze 4/18 - konieczność dostosowania się do planu uczniów.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spkorytow@ra...