nauczyciel W-F

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: zgierski, Zgierz, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukiwany nauczyciel wychowania fizycznego na zastępstwo w roku szkolnym 2024/2025

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe z uprawnieniami pedagogicznymi

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć wychowawczo-opiekuńczych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp12@miasto.zgierz.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
427166547
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. ARMII KRAJOWEJ W ZGIERZU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel W-F
Liczba godzin (w tygodniu): 27
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel techniki
    Wiewiec (Łódzkie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:technika w klasach IV-VIWymagania:Posiadanie kwalifikacji do pracy na stanowisku nauczyciela techniki. Kwalifikacje pedagogiczneZakres obowiązków:Realizacja podstawy programowej przedmiotu.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy prze...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Łódź-Widzew (Łódzkie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 33 w Łodzi poszukuje nauczyciela do pracy w świetlicy szkolnej.Wymagania:Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej lub przedmiotu posiadający przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Praca w świetlicy sz...
  • Psycholog
    Wiewiec (Łódzkie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolny w szkole podstawowej.Wymagania:Dokumenty potwierdzające posiadanie kwalifikacji, zgodne z rozporządzeniem MEN. Posiadanie kwalifikacji pedagogicznych.Zakres obowiązków:Realizacja zadań wynikających z obowiązków psy...