Nauczyciel WDŻ

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: tatrzański, Rzepiska, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
76 godzin wychowania do życia w rodzinie w ciągu roku w klasach 4-8

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczanego przedmiotu, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczanie przedmiotu oraz obowiązki wynikające z Karty Nauczyciela.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sprzepiska@gbt.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
691159959
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W RZEPISKACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel WDŻ
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel WOS
    Rzepiska (Małopolskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie - 2 godziny w klasie 8.Wymagania:Kwalifikacje do nauczanego przedmiotu, przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Nauczanie przedmiotu oraz obowiązki wynikające z Karty Nauczyciela.Wymagane doku...
  • Nauczyciel mieszanego oddziału przedszkolnego przy szkole
    Rzepiska (Małopolskie) Zastępstwo 24
    Opis oferty pracy:Praca na zastępstwo do 6 grudnia 2024. Praca w małym (liczącym 10 uczniów) oddziale przedszkolnym, do którego uczęszczają dzieci 3, 4, 5 i 6-o letnie. Praca w godzinach od 8 do 13.Wymagania:Kwalifikacje do nauczanego przedmiotu, prz...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Andrychów (Małopolskie) Zastępstwo 22
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie na stanowisku nauczyciela języka angielskiego w szkole podstawowej w zastępstwie za nieobecnego nauczyciela.Wymagania:filologia angielska - wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:nauczyciel...