Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-01-30
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: gdański, Straszyn, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Zakres obowiązków:
Praca z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkolastraszyn@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
58/ 682-89-66 lub 58/683-56-95
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.IGNACEGO KRASICKIEGO W STRASZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka polskiego
    Darzlubie (Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Prowadzenie zajęć z języka polskiego zgodnie z podstawą programową.Wymagania:Poziom wykszłacenia: wyższe ( w tym licencjat), przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Prowadzenie zajęć z języka polskiego zgodnie z podstawą program...
  • Nauczyciel języka niemieckiego
    Lisie Jamy (Pomorskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Dwa dni pracy.
  • Nauczyciel techniki
    Gdynia (Pomorskie) Wakat 7
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela techniki w klasie 4-6Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym Doświadczenie w nauczaniu w szkole podstawowej Umiejętność kreatywnego podejścia do nauczaniaZakres obowiązków:Naucza...