Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-02-07
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: wejherowski, Rumia, Pomorskie, Polska
Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie do pracy z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat z różnymi niepełnosprawnościami.

Wymagania:
Wymagania na stanowisko nauczyciela współorganizującego kształcenie:
1. Wykształcenie zgodne z § 35 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 poz. 2102);
2. Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu;
3. Ciepłe i serdeczne podejście do dzieci o różnorodnych potrzebach edukacyjnych;
4. Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków – przestrzeganie regulaminów i procedur przyjętych w przedszkolu;
5. Niekaralność.

Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie, wspólnie z nauczycielem, zajęć edukacyjnych określonych w programie;
2. Prowadzenie, wspólnie z nauczycielem i specjalistami, pracy wychowawczej w grupie;
3. Uczestniczenie w zespole opracowującym IPET;
4. Prowadzenie dokumentacji pracy z dzieckiem;
5. Współpraca z rodzicami;
6. Uczestniczenie, w miarę potrzeb, w innych działaniach i zajęciach, określonych w planie pracy przedszkola.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pptopola@o2.pl

poczta e-mail: pptopola@o2.pl
tel. 58 6710818
dyrektor przedszkola: mgr Katarzyna Krzebietke
wicedyrektor przedszkola: Aleksandra Plińska
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE POD TOPOLĄ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami